Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız Tuzla ‘ da olup, şubemiz  Gebze ‘dedir. Günlük 24 saat 9000 ton su kapasitemiz vardır. Pompalı araçlarımız 150 metreye kadar motorla su basabilmektedir.

Çalışmalarımıza Anadolu yakası ve  Gebze ilçesi  ağırlıklı olarak devam ederken , çalışmakta olduğumuz firmaların  müşteri memnuniyetini daima  en üst seviyede tutmaya özen göstermekteyiz….

Su sektorunde yıllar boyu edindiği ve kanıtladığı bilgi ve deneyimini kaliteye dönüştürmeyi hedef alan vizyonuyla vazgeçilmez bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Fatih Su, iletkenliği ve sertliği  düşük ve yüksek  suyu bulunan artezyen kuyulara sahip olduğundan dolayı istenilen derecede  sertlik ve iletkenlik derecesine göre kullanma suyu tanklarının içi epoksi olan büyük araç filosuyla  hizmetinize sunmaktadır.Firmamız, küreselleşen iş dünyasında süratle değişen dinamiklere  uyum sağlamak ve buna paralel olarak şekillenen piyasanın gereksinimlerini uygun esneklikte ve hızda karşılayabilmek amacıyla politikalarini güncellemektedir. Bu kapsamda müşteri odaklı çalışmalara daha çok ağırlık verilmekte, müşteri memnuniyetini ilke edinerek pazarlama ve işletme stratejileri geliştirmektedir.

Firmamız ve Hizmetlerimiz Daha Detaylı Bilgi Almak İçin Web Sitemizi İnceleyebilirsiniz.